4 İnç 45 Saniye Zyn İç Mekan Volkan

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Thermoform Kar Maskesi
75,00 TL
Thermoform Kar Maskesi
75,00 TL
Kar Maskesi ve Bere
15,00 TL
 4 İnç 45 Saniye Zyn İç Mekan Volkan
ÜRÜN BİLGİLERİ
Ürün fiyatı 1 adet için geçerlidir.
Kutu İçindeki Adet : 8 Adet
Konik Volkan ( Fitilsiz )
Renk :  Silver ( Gümüş )
Süre : 45 Saniye
Yükseklik : 4 Metre
 
KULLANIM BİLGİLERİ
- Kullanmadan önce volkanın çıkış yüksekliğinde veya yanlarında yanıcı madde bulunmamalıdır.
- Düz zemine koyularak ürünün üstündeki beyaz kısımdan ateşlenir ve uzaklaşılır.
- İç ve Dış mekanda kullanım için uygundur.
 
Günümüzde artık gelişen teknoloji ile düzenlenen organizasyonları çok daha etkileyici bir atmosfere büründürebilmek ve çok daha kaliteli atmosferler yaratabilme konusunda yardımcı olacak son derece zengin bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bu tarz ürünler arasında volkanlar ön plana çıkıyor. Düğü, mağaza açılışı ya da doğum günü pek çok farklı konudaki organizasyonlarda rahatlıkla kullanılabilmekte olan volkan modelleri bulunmaktadır.

Bu tip volkan modellerinden birisi olan 4 metre 45 saniye iç mekan volkan modeli konik volkan sınıfında bulunmaktadır. Fitilinin ateşlenmesi ile ortaya eşsiz bir görsellikte gümüş ışıklar saçan bu ürünün çıkış yüksekliği ve çevresinde kesinlikle yanıcı madde bulunmaması gerekmektedir. Ayrıca kesinlikle düz bir zemin üzerinde kullanılmasına özen gösterilmesi gerekmektedir.

Bu güvenlik hususlarına dikkat ederek kullanılması ile 4 metre çıkış yüksekliğine kadar gümüş renkte ışıklar saçarak hem iç hem de dış mekanlarda gerçekleştirilen organizasyonlara daha zengin bir görsellik katabilme imkanı sağlamaktadır. Bu neden ile de son dönemlerde pek çok farklı etkinlikte yaygın bir şekilde kullanılmakta olan bir üründür.
Diğer Özellikler
Stok Kodu4 İnç 45 Saniye Zyn İç Mekan Volkan
MarkaZYN
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Kokogluav.com bir Kökoğlu  Av ve Kamp Malzemeleri markasıdır. Kökoğlu 1994 yılında Ahmet GENÇ tarafından kurulmuş av ve kamp mazemeleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2014 yılı başından itibaren kokoglu.com ile av kamp ve outdoor sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek dikkatleri üzerine çekmiştir. 
Müşteri odaklı hizmet anlayışı, teslimat ve destekte sağladığı kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen kuruluşu olan Kökoğluav, sahip olduğu mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.