Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Hakkımızda
Kokogluav.com bir Kökoğlu  Av ve Kamp Malzemeleri markasıdır. Kökoğlu 1994 yılında Ahmet GENÇ tarafından kurulmuş av ve kamp mazemeleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2014 yılı başından itibaren kokoglu.com ile av kamp ve outdoor sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek dikkatleri üzerine çekmiştir. Kökoğlu şu an perakende av ve outdoor sektörünün en büyük Kuruluşudur.
Av ve doğa dostlarının alışveriş dünyasına farklı bir soluk getiren Kökoğluav dünyaca ünlü markalara ait balık avı, kara avı, outdoor, doğa sporları, kamp ve outdoor teknoloji ürünlerini, %80’lere varan indirimlerle sunmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı, teslimat ve destekte sağladığı kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen kuruluşu olan Kökoğluav, sahip olduğu mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.
100.000’den fazla ürünle müşterilerine hizmet veren kokogluav.com, aynı zamanda Türkiye’nin en popüler güncel paylaşım ve haberlerle her zaman göz önünde olan kokogluav youtube,facebook ve twitter sayfaları ile müşterilerine hizmet veriyor.
 
Siz de kokogluav.com’dan güvenle alışveriş yapıp doğada keyifli anlar yaşayabilirsiniz.
Kökoğlu av ve Kamp malzemeleri.
Battalgazi cad.Hoca Ahmet yesevi işhanı no:9/N Elbistan/Kahramanmaraş
Tel: 09+ 344 413 62 71  Fax: +90 413 62 71
E-mail: info@kokogluav.com
Facebook: facebook.com/kokogluav
Twitter: twitter.com/kokogluav
Youtube:youtube.com/kokogluav
 
İnternet Satış Ofis Çalışma Saatleri:
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma: 09:00 - 18:30
Cumartesi: 09:00 - 17:30
Mağaza Çalışma Saatleri:Pazar Hariç 09,00 -19,00
 

Kokogluav.com bir Kökoğlu  Av ve Kamp Malzemeleri markasıdır. Kökoğlu 1994 yılında Ahmet GENÇ tarafından kurulmuş av ve kamp mazemeleri alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. 2014 yılı başından itibaren kokoglu.com ile av kamp ve outdoor sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek dikkatleri üzerine çekmiştir. 
Müşteri odaklı hizmet anlayışı, teslimat ve destekte sağladığı kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün önde gelen kuruluşu olan Kökoğluav, sahip olduğu mutlu müşteri kitlesi ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.